Okupanci na Wschodzie raz złamali zawieszenia broni - strzelano w pobliżu miejscowości Pisky

Okupanci na Wschodzie raz złamali zawieszenia broni - strzelano w pobliżu miejscowości Pisky

Ukrinform
2 maja w strefie Operacji Sił Połączonych odnotowano jedno naruszenie zawieszenia broni przez okupantów - informuje centrum prasowe sztabu Operacji Sił Połączonych na Facebooku, donosi Ukrinform.

Wczoraj, pozycje ukraińskie zostały ostrzelane w pobliżu miejscowości Kateryniwka – z ciężkich karabinów maszynowych.

Wśród ukraińskich żołnierzy nie odnotowano strat.

Przedstawiciele OBWE zostali poinformowani o naruszeniu zawieszenia broni za pośrednictwem ukraińskiego Wspólnego Centrum Kontroli i Koordynacji Zawieszenia Broni.

Od początku bieżącego dnia, rosyjskie siły okupacyjne raz złamały zawieszenia broni. Pozycje ukraińskie zostały ostrzelane w pobliżu miejscowości Pisky – z broni strzeleckiej.

„Sytuacja w rejonie Operacji Sił Połączonych jest nadal kontrolowana przez żołnierzy ukraińskich" - poinformował sztab OSP

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-