W Donbasie na całej linii frontu panuje zawieszenie broni

W Donbasie na całej linii frontu panuje zawieszenie broni

Ukrinform
Sytuacja w obszarze działania OSP pozostaje pod kontrolą.

Wojsko ukraińskie ściśle przestrzega porozumień zawartych 22 lipca 2020 roku w ramach Trójstronnej Grupy Kontaktowej i sumiennie wykonuje powierzone mu zadania - informuje centrum prasowe sztabu Operacji Sił Połączonych, donosi Ukrinform.

Ostatniej nocy, 22 września, na całej linii demarkacyjnej nie odnotowano żadnych naruszeń zawieszenia broni. Jednak biorąc pod uwagę podstępność sił zbrojnych Federacji Rosyjskiej, nasi żołnierze byli gotowi odpowiednio reagować na ewentualne wyzwania ”- czytamy w oświadczeniu.

Od początku bieżącego dnia, 23 września, na wszystkich obszarach odpowiedzialności jednostek ukraińskich panuje „cisza” i nie udokumentowano żadnej zbrojnej prowokacji ani strzelaniny rosyjskich sił okupacyjnych.

Ukraińscy obrońcy w pełni kontrolują sytuacją w rejonie odpowiedzialności OSP..

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-