W Donbasie trwa zawieszenie broni

W Donbasie trwa zawieszenie broni

Ukrinform
8 września, w Donbasie nie odnotowano żadnych naruszeń porozumień o zawieszeniu broni - informuje centrum prasowe sztabu Operacji Sił Połączonych.

„W ciągu ostatnich 24 godzin, w obszarach odpowiedzialności jednostek ukraińskich nie odnotowano naruszeń umowy, która weszła w życie 27 lipca 2020 r.” - czytamy w komunikacie.

Jednostki sił ukraińskich są stale w pogotowiu, aby odpowiednio reagować na wszelkie zmiany sytuacji operacyjnej i podstępne działania wroga.

Wczoraj, podczas prac inżynieryjnych na tyłach naszych stanowisk, dwóch żołnierzy Sił Połączonych odniosło obrażenia bojowe od eksplozji miny. Obaj żołnierze niezwłocznie otrzymali pierwszą pomoc i przewieziono ich do placówek medycznych. Stan ich zdrowia jest zadowalający.

Od początku dnia 9 września nie odnotowano żadnego ostrzału wroga w rejonie odpowiedzialności ukraińskich jednostek.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-