W Donbasie w wyniku eksplozji miny zginęło dwóch żołnierzy

W Donbasie w wyniku eksplozji miny zginęło dwóch żołnierzy

Ukrinform
21 lipca rosyjskie siły okupacyjne jeden raz naruszyły zawieszenie broni.

Na pozycje Sił Połączonych strzelano z uzbrojenia opancerzonych pojazdów bojowych i z ciężkich karabinów maszynowych - informuje centrum prasowe sztabu Operacji Sił Połączonych.

W rejonie działania grupy operacyjno-taktycznej "Piwnicz" nieprzyjaciel ostrzelał stanowiska Sił Zbrojnych w pobliżu miejscowości Chutor Wilnyj - z uzbrojenia opancerzonych pojazdów bojowych i z ciężkich karabinów maszynowych.

W sztabie poinformowano, że w wyniku eksplozji miny zainstalowanej przez grupę sabotażową i rozpoznawczą wroga, zginęło dwóch żołnierzy i dwóch zostało rannych.

Ukraińska armia kontroluje działania wroga na linii demarkacyjnej, przy jednoczesnym przestrzeganiu warunków całkowitego zawieszenia broni.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-