Pod Szczastiem eksplodował materiał wybuchowy - dwóch żołnierzy zmarło, a dwóch zostało rannych

Pod Szczastiem eksplodował materiał wybuchowy - dwóch żołnierzy zmarło, a dwóch zostało rannych

Ukrinform
W Doniecku w niedzielę 21 lipca dwóch żołnierzy zostało rannych, a dwóch zmarło, wysadzonych w powietrze materiałami wybuchowymi zamontowanymi przez wroga - donosi centrum prasowe sztabu Operacji Sił Połączonych.

„Dzisiaj, około 20:25, dwóch żołnierzy zostało wysadzonych przez nieznanego pochodzenia urządzenie wybuchowe, które zostało zamontowane przez grupę sabotażową i rozpoznawczą wroga podczas ostrzału punktu kontrolnego w pobliżu wioski Szczastia”- podają.

Dodano, że jeszcze dwóch żołnierzy zostało rannych w wyniku eksplozji.

„Przeprowadzono ewakuację ofiar do szpitala miejskiego. Ich stan zdrowia jest zadowalający”, poinformowali w OSP.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-