Poroszenko podziękował żołnierzom w Donbasie za przybliżanie zwycięstwa

Poroszenko podziękował żołnierzom w Donbasie za przybliżanie zwycięstwa

Ukrinform
Prezydent Petro Poroszenko podzielił się swoimi wspomnieniami z tego, jak spotkał się z żołnierzami na linii frontu i skosztował tam prawdziwy "frontowy" barszcz.

Zdjęcie z komentarzem prezydenta zamieszczono na jego stronie na Facebooku .

"Takie chwile pozostają w pamięci na całe życie. Przy tym stole nie mają znaczenia ani rangi, ani stopnie wojskowe. Tutaj rozmawia się szczerze...i właśnie tutaj, na froncie, zaczynasz zauważać jak zmieniła się armia przez te lata. A smak barszczu w kuchni polowej – coś niesamowitego"- powiedział Poroszenko.

Prezydent również podziękował ukraińskim żołnierzom za przybliżanie zwycięstwa Ukrainy w konflikcie z Rosją.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-