Poroszenko, Grybauskaite i Duda spotkali się z żołnierzami LITPOLUKRBRIG

Poroszenko, Grybauskaite i Duda spotkali się z żołnierzami LITPOLUKRBRIG

Ukrinform
Prezydenci Ukrainy, Litwy i Polski - Petro Poroszenko, Dalia Grybauskaite i Andrzej Duda spotkali się z żołnierzami Litewsko-polsko-ukraińskiej brygady "LITPOLUKRBRIG",w siedzibie dowództwa brygady w Lublinie – informuje korespondent Ukrinform.

22 lutego prezydent Ukrainy przebywa na jednodniowej wizycie w Polsce. Przywódcy Litwy i Polski przyjechali także do Lublina. Oprócz spotkania z LITPOLUKRBRIG, prezydenci przeprowadzą trójstronne rozmowy i wspólną konferencję prasową.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-