Okupanci ostrzelali Awdijiwkę, Pawłopol i Wodjanoje - strat nie odnotowano

Okupanci ostrzelali Awdijiwkę, Pawłopol i Wodjanoje - strat nie odnotowano

Ukrinform
W środę, 13 lutego, rosyjskie wojska okupacyjne trzykrotnie łamały reżim zawieszenia broni, ostrzeliwując stanowiska ukraińskich żołnierzy w pobliżu Awdijiwki, Pawłopola i Wodjanoje - podczas konferencji prasowej, oświadczył rzecznik Ministerstwa Obrony Aleksandr Motuzjanik, poinformował korespondent Ukrinform.

"Dziś, w rejonie przeciwdziałania rosyjskiej agresji w obwodach donieckim i ługańskim, odnotowano trzy przypadki naruszenia reżimu zawieszenia broni przez siły okupacyjne Rosji. Zarejestrowano ostrzeliwanie stanowisk ukraińskiej armii w pobliżu Awdijiwki, Pawłopola i Wodjanoje”.

Według dostępnych informacji, od początku dnia do godziny 12.00 ostrzelano pozycje Sił Zbrojnych Ukrainy pod Wodjanym z moździerza 120 kalibru” - powiedział Motuzjanik.

Nie ma strat w szeregach ukraińskich żołnierzy.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-