Na Ukrainie utworzyli Rezerwową Brygadę Pancerną na wypadek otwartej wrogiej agresji

Na Ukrainie utworzyli Rezerwową Brygadę Pancerną na wypadek otwartej wrogiej agresji

Ukrinform
Na Ukrainie w ciągu ostatnich kilku lat w Siłach Zbrojnych utworzono Korpus Rezerwowy i Brygadę Pancerną Rezerwy w razie jawnej agresji przeciwko państwu - powiedział minister obrony Stepan Połtorak podczas oględzin charkowskich przedsiębiorstw obronnych, które są częścią korporacji "Ukroboronprom", podaje korespondent Ukrinform.

"W ciągu ostatnich kilku lat udało nam się stworzyć korpus rezerwowy i rezerwową brygadę pancerną. Jest to technika przygotowana do boju, posiadająca załogi. W przypadku zaostrzenia się sytuacji lub otwartej agresji, brygada będzie gotowa do działania w jak najkrótszym czasie"- powiedział Połtorak.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-