Od początku dnia okupanci dwukrotnie naruszyli  zawieszenie broni, jeden żołnierz jest ranny

Od początku dnia okupanci dwukrotnie naruszyli zawieszenie broni, jeden żołnierz jest ranny

Ukrinform
W ciągu bieżącego dnia jeden żołnierz Operacji Sił Połączonych został ranny z powodu ostrzału -informuje rzecznik Ministerstwa Obrony Aleksandr Motuzjanik.

"Od początku dnia jeden żołnierz Sił Połączonych został ranny, natychmiast ewakuowano go do szpitala wojskowego i zapewniono mu pomoc w nagłych wypadkach.

Od tego momentu sytuacja pozostaje w pełni kontrolowana przez ukraińskie jednostki. Żołnierze Sił Zbrojnych Ukrainy są gotowi na wszelkie działania wroga - oświadczył.

Motuzjanik powiedział, że od 10.00 odnotowano dwie zbrojne prowokacje na ukraińskie pozycje w rejonie Doniecka.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-